wirtualne spacery

Wirtualne spacery

bardzo atrakcyjne

wirtualne spacery

Jedną z nowocześniejszych, ciekawszych i najbardziej atrakcyjnych wizualnie form promocji są spacery wirtualne, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii dają nowe możliwości prezentacji terenów, ich walorów przyrodniczych, turystycznych, krajobrazowych, historycznych, ścieżek turystycznych, miejsc odpoczynku na łonie natury, a także obiektów architektonicznych, sal edukacyjnych, zabytków.

Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

CO TWORZY SPACER WIRTUALNY?

Spacery wirtualne tworzone są z połączonych w zaplanowany, logiczny sposób panoram sferycznych naziemnych oraz wykonanych bezzałogowym statkiem powietrznym – dronem.

Nasz spacer zaczynamy od widoku interesującego nas rejonu z niedostępnej dla nas pozycji – z perspektywy lotu ptaka, podkreślającej walory przyrodnicze rejonu, położenie obiektu, rozmieszczenie budynków, itp. Panorama z powietrza stanowi również łącznik, mapę – pozwala nam przejść na dowolną panoramę naziemną. Widzimy również wzajemne rozmieszczenie poszczególnych panoram. To od nas zależy, na co aktualnie „patrzymy”, nie jesteśmy również – tak jak w przypadku filmu – ograniczeni jego czasem trwania; to od nas zależy, jak dokładnie zwiedzimy spacer.

Rozglądamy się za pomocą myszki, wykorzystując żyroskop w naszym smartfonie lub też używając coraz bardziej popularnych gogli VR. Na ekranie wyświetla się interfejs graficzny pozwalający nam ukazać okno z mapą okolicy, planem obiektu/ terenu, miniaturami panoram, informacjami, itp.

Salon Hajduk - wirtualny spacer

Idealna forma promocji

Zaletą spacerów wirtualnych jest możliwość przekazania dowolnych treści multimedialnych. Za pomocą punktów (spotów) umieszczonych w wirtualnej przestrzeni możemy wyświetlić film, galerię zdjęć, opisy tekstowe czy też komentarz lektora (także obcojęzyczny). Istnieje także możliwość zaznaczenia granic obszarów, działek, czy też atrakcyjnych miejsc.

Niepowtarzalny klimat spaceru wirtualnego tworzą również dźwięki otoczenia, dodawane na etapie montażu spaceru – przy panoramie ukazującej gęstwinę leśną, słyszymy dźwięki ptaków, szum drzew, itp. Standardowo dodajemy przyciski portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram), dzięki temu w bardzo prosty i intuicyjny sposób każdy odwiedzający nasz spacer może go polubić/ udostępnić swoim znajomym.

jak możemy oglądać spacer?

Nasze spacery wirtualne, tworzone w technologii html 5, będą idealnym uzupełnieniem Państwa strony internetowej. Przystosowane są do wyświetlania także na urządzeniach mobilnych (Android oraz iOS), wykorzystując pełnię ich możliwości.

Istnieje również możliwość stworzenia animacji video ze spaceru wirtualnego, co umożliwi jego automatyczne wyświetlanie podczas np. wystawy stoiska.

Twoje korzyści

zalety posiadania wirtualnego spaceru

  • ZWIĘKSZA WIDOCZNOŚĆ ONLINE: Dzięki wirtualnemu spacerowi Twoja firma zyska większą widoczność w sieci, co przyciągnie więcej potencjalnych klientów i zwiększy liczbę odwiedzin na Twojej stronie internetowej.
  • EFEKTOWNA PREZENTACJA: Wirtualny spacer umożliwia klientom poznanie Twojego biznesu w środowisku trójwymiarowym. Mogą oni zobaczyć wnętrze, układ produktów, a nawet wręcz przenieść się do Twojego sklepu lub firmy bez opuszczania własnego domu.
  • BUDUJE ZAUFANIE: Udostępnienie wirtualnego spaceru sugeruje, że jesteś otwarty na przejrzystą i uczciwą komunikację z klientami. To z kolei buduje zaufanie, ponieważ potencjalni klienci wiedzą czego mogą się spodziewać przed odwiedzeniem Twojego biznesu.
  • ZACHĘCA DO ODWIEDZIN: Wirtualny spacer daje klientom poczucie znajomości z Twoim miejscem i zachęca ich do odwiedzenia go osobiście. Pozwalasz im zaplanować wizytę i zaznajomić się z otoczeniem, co może skłonić ich do skorzystania z Twoich usług lub zakupów.
  • LEPSZA JAKOŚĆ DLA KLIENTA: Wirtualny spacer może zawierać informacje i interaktywne elementy, takie jak linki do produktów lub dodatkowych usług. To ułatwienie dla klientów zapoznanie się z Twoją ofertą i możliwość skontaktowania się z Tobą bezpośrednio z wirtualnego spaceru.
  • KONKURENCYJNOŚĆ NA RYNKU: Posiadanie wirtualnego spaceru pozwala Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji, co stanowi ogromną przewagę w dzisiejszym cyfrowym świecie. Klienci będą bardziej zainteresowani Twoim biznesem, ponieważ zaoferujesz im coś więcej niż inni.
  • MOŻLIWOŚĆ POKAZANIA UNIKALNYCH CECH: Wirtualne spacery pozwalają Ci zademonstrować unikalne cechy Twojego miejsca, które mogą przyciągnąć uwagę klientów. Możesz skoncentrować się na oryginalnym wystroju, pięknej lokalizacji, wyjątkowych produktach lub usługach, które oferujesz.
  • DOSTĘPNOŚĆ DLA OSÓB Z OGRANICZENIAMI: Wirtualny spacer zapewnia dostęp do Twojego biznesu osobom o różnych ograniczeniach fizycznych. Mogą oni z łatwością zapoznać się z Twoją ofertą i zdecydować, czy jesteś odpowiednim miejscem dla nich.
  • LEPSZA KONWERSJA SPRZEDAŻY: Badania pokazują, że firmy posiadające wirtualny spacer mają większą tendencję do przekształcania odwiedzin na stronie internetowej w sprzedaż. Klienci, którzy wcześniej zapoznali się z Twoim biznesem za pośrednictwem wirtualnego spaceru, są bardziej skłonni do zakupu lub skorzystania z Twoich usług.

zobacz wybrane

realizacje spacerów

Wirtualny spacer po terenach przyrodniczych Województwa Lubuskiego
Zobacz spacer
Wirtualny spacer po Gminie Bogdaniec
Zobacz spacer
Technikum Leśne w Rzepinie
Zobacz spacer
Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu
Zobacz spacer
Pensjonat Pisz w Pobierowie
Zobacz spacer
Previous
Next
Salon łazienek Doberhouse
Zobacz spacer
Firma budowlana Ga-Bud
Zobacz spacer
Pensjonat Leśny Dom w Barlinku
Zobacz spacer
Ośrodek Wypoczynkowy Janowo
w Barlinku
Zobacz spacer
Domki "Na Wczasowej" w Międzywodziu
Zobacz spacer
Previous
Next
about
Pytania?

Czekamy na kontakt!

Telefon: +48 881447730

E-mail: info@fotoloty.net

Formularz kontaktowy